O nas

Jesteś tutaj:

Michał Korycki, założyciel Shark Training,

Trener przygotowania motorycznego ​

Trener przygotowania motorycznego oraz zawodowy siatkarz plażowy. Twórca m.in. takich programów treningowych jak Trening Wyskoku czy BV10.

 

Jako sportowiec jest zdobywcą Pucharu Polski oraz reprezentantem naszego kraju w turniejach Pucharu Świata. Jako trener przygotowania motorycznego od 6 lat prowadzi zawodników i zawodniczki zdobywające tytułu w Polsce jak i za granicą, współpracuje z reprezentantami Polski oraz innych krajów. Specjalizuje się w pracy nad wyskokiem. 

Kieruje się zasadą, iż ciężka praca jest podstawą do rozwoju sportowca, natomiast odpowiednie jej nakierowanie skutkuje zdobywaniem szczytów w swojej dyscyplinie.

Michał na co dzień pracuje w Łodzi w klubie One on One na ul. Lipowej 60/62, a także odpowiada za przygotowanie planów treningowych podopiecznych Shark Training.

 

shark 5
bg-grey
20211019_224516
bg-grey

Mateusz Kowalczyk, trener w Warszawie

Trener personalny
Trener przygotowania motorycznego

Mateusz jest trenerem personalnym oraz trenerem przygotowania motorycznego. Wywodzi się z siatkówki halowej, konkretnie z Cerrad Czarni Radom. Przez wiele lat w pracy jako trener przygotowanie motorycznego w sportach zespołowych oraz sylwetkowych zdobył wiedzę i doświadczenie, które pomoże Ci osiągnąć Twoje wymarzone cele. 

Największymi atutami Mateusza są:
– budowanie siły oraz masy mięśniowej
– redukcja tkanki tłuszczowej
– trening funkcjonalny
– trening motoryczny

Mateusz prowadzi treningi w Warszawie w klubie Zdrofit przy ul. Bobrowieckiej.

Dominika Kotus, trenerka w Łodzi

Trenerka personalna
Trenerka przygotowania motorycznego

Miłośniczka sportów wszelakich, od wielu lat trenowała piłkę nożną w łódzkich klubach. Boisko piłkarskie poznała z dwóch perspektyw, albowiem jest również trenerem z licencją UEFA i pracuje z młodymi piłkarzami. 
Przez ostatnie lata spełnia się również w nowym sporcie – wioślarstwie. 

Specjalizuje się w treningach motorycznych dla piłkarzy, treningu wytrzymałościowym oraz w treningach funkcjonalnych skierowanych do osób trenujących rekreacyjnie.

W swojej pracy zwraca uwagę na prawidłową technikę wykonania ćwiczeń i działania profilaktyczne, które zapobiegają występowaniu przeciążeń czy kontuzji.

Dominika prowadzi treningi w Łodzi, w klubie One on One przy ul. Lipowej 60/62.

20220713_112908 (1)
IMG_20201120_145226749_BURST000_COVER_TOP

Natalia Płóciennik, fizjoterapeutka

Fizjoterapeutka

Mimo młodego wieku Natalia ma już w swoich rękach bardzo duże doświadczenie w fizjoterapii. W przeszłości pełniła rolę głównego fizjoterapeuty podczas takich wydarzeń jak:
– Puchar Świata – World Tour Malbork
– Turnieje z cyklu Mistrzostw Polski 
Pełni również rolę fizjoterapeutki w reprezentacji Polski w siatkówce plażowej niepełnosprawnych.

Oprócz pracy ze sportowcami Natalia pomaga osobom nie związanym ze sportem przywracając im zdrowie oraz prawidłowe funkcjonowanie.

Do zadań Natalii należą:
– badania funkcjonalne
– terapia

Techniki, które Natalia wykorzystuje w terapii
– masaż sportowy
– terapia bańką chińską
– terapia punktów spustowych
– terapia tkanek miękkich
– flossing
– kinesiotaping
– czynne i bierne techniki rozciągające
– masaż klasyczny

Jeśli chcecie wrócić do sprawności po kontuzji, zniwelować dolegliwości bólowe, przyspieszyć regenerację po ciężkich treningach czy meczach lub skonsultować Waszą formę fizyczną u fizjoterapeuty – zapraszamy do kontaktu.

Weronika Rychta, dietetyczka

Dietetyczka

Weronika jest absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku dietetyki. Swoje doświadczenie zdobywała zarówno jako dietetyk kliniczny w szpitalu oraz pracując bezpośrednio z podopiecznymi.

Odżywianie odgrywa kluczową rolę w całym naszym życiu.
Szczególnie widoczne jest to u sportowców. Dieta jest jednym z czynników, na które mamy całkowity wpływ. Stosując ją w prawidłowy sposób, maksymalizujemy szanse na rozwój oraz lepsze wyniki w sporcie.

Jeśli chcecie:
– schudnąć
– nabrać masy
– przyspieszyć regenerację
– poznać zdrowe i smaczne przepisy
– zbilansować swoją dietę
– poznać opinię eksperta
– zwiększyć wydajność organizmu

Zapraszamy do kontaktu

wera