Zaufali nam

Jesteś tutaj:

Magdalena Saad

Mistrzyni Polski w siatkówce halowej, najlepsza libero sezonu 2020/2021.

Jako zawodowa siatkarka zdaję sobię sprawę, iż trening siłowy w dużej mierze odpowiada z moje możliwości. By zrobić krok w przód zgłosiłam się do Michała w tej sprawie. Nie żałuję. Przez cały sezon halowy nie doskwierały mi żadne kontuzje. Poprawiłam również swoją szybkość. Szczerze polecam go moim koleżankom z boiska.

Piotr Janiak

Mistrz Polski w siatkówka plażowej, dwukrotny zwycięzca Pucharu Świata

W okresie zimowym skontaktowałem się z Michałem w celu nawiązania współpracy przy przygotowaniu siłowo-kondycyjnym do nowego sezonu, który dla mnie miał zacząć się wcześniej, bo już w styczniu. W tym sezonie moim celem są jak najlepsze starty w turniajch z cyklu Pucharu Świata. By to osiągnąć konieczne było przygotowanie odpowiedniego planu motorycznego oraz motywacja do treningu. Na każdych zajęciach realizujemy program, ponadto dostaję również wskazówki, jakie rzeczy powinienem wykonywać wdomu. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony na tą współpracę. 

Reprezentacja Gruzji w siatkówce do lat 18

Piotr Graban - trener reprezentacji

W okresie zimowym skontaktowałem się z Michałem w celu nawiązania współpracy przy przygotowaniu siłowo-kondycyjnym do nowego sezonu, który dla mnie miał zacząć się wcześniej, bo już w styczniu. W tym sezonie moim celem są jak najlepsze starty w turniajch z cyklu Pucharu Świata. By to osiągnąć konieczne było przygotowanie odpowiedniego planu motorycznego oraz motywacja do treningu. Na każdych zajęciach realizujemy program, ponadto dostaję również wskazówki, jakie rzeczy powinienem wykonywać wdomu. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony na tą współpracę. 

Maciej Kałuża

srebrny medalista Pucharu Polski w siatkówce plażowej. Uczestnik licznych zawodów z cyklu World Tour. Multimedalista turniejów z cyklu Mistrzostw Polski

Cechą, którą najbardziej cenię u Michała jest jego dążenie do ciągłego zdobywania wiedzy i doskonalenia swojego warsztatu jako trener, co wynika po części z tego, że sam jest wyczynowym sportowcem. Treningi z Michałem znacząco poprawiły moją formę fizyczną, a za tym poszły wyniki sportowe. Cenię też to, że potrafi świetnie dopasować trening do danego okresu przygotowań, celów na sezon oraz moich predyspozycji. A po za tym jest niezłym dzikiem;)

Jarosław Lech

Mistrz Polski w siatkówce plażowej. Uczestnik Mistrzostw Świata. W siatkówce halowej z wieloma wyróżnieniami indywidualnymi w najlepszych europejskich ligach. Na swoim koncie Jarosław ma również występy w europejskich pucharach.

Praca z Michałem to sama przyjemność, efekty widać już po pierwszym treningu, ale nie ma nic lepszego niż długofalowa praca z profesjonalistą jakim jest Michał. Dlatego też nikogo innego już nie szukam, zostaję z nim na zawsze

Izabela Zackiewicz

reprezentantka Polski w siatkówce halowej występująca m.in. w takich drużynach jak Middle Tennessee State University (USA) czy Volley Koniz (Szwajcaria). Największym sukcesem w kadrze było 5 miejsce na Uniwersjadzie w Shenzen (Chiny) W swojej karierze wielokrotnie nagradzana indywidualnie za występy w lidze NCAA. Multimedalistka turniejów z cyklu Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej.

Nie ma co ukrywać, że w dużej mierze dzięki pracy z Michałem osiągnęłam największe sukcesy na boiskach plażowych w swoim życiu. Michał był bardzo wyrozumiały i dostosowywał mój trening do moich małych zasobów czasowych tak aby nadal były efektywne. Na pewno w przyszłości będę jeszcze współpracować z Michałem

Łaskovia Łask - Vice Mistrzynie Polski w siatkówce młodziczek

Filip Lipowski - trener

Współpracę z trenerem przygotowania motorycznego, Michałem Koryckim z ekipy Shark Training nawiązaliśmy w listopadzie ubiegłego roku i decyzja ta okazała się strzałem w dziesiątkę. Główne cechy, które wyróżniają Michała to pełen profesjonalizm, fachowość i świetne podejście do pracy z naszymi młodymi podopiecznymi. Plany treningowe dopasowane do każdej z dziewcząt bardzo pomogły nam w uzyskaniu wysokich wyników sportowych w minionym sezonie. Nasze siatkarki bardzo cenią sobie też możliwość bezpośredniego kontaktu z trenerem praktycznie o każdej porze dnia i nocy. Jeśli macie wątpliwość czy oddać się pod opiekę trenera przygotowania motorycznego – nie wahajcie się ani chwili! Wybór może być tylko jeden!

Karol Szczepanik

Mistrz Polski w siatkówce na śniegu. Brązowy medalista Mistrzostw Europy.

Przede wszystkim Michał pokazał profesjonalne podejście do zawodnika. Na początku współpracy jasno określiłem cele jakie chcę osiągnąć. Cały plan treningowy ułożony bardzo indywidualnie, z zadbaniem o szczegóły takie jak:

  • dotychczasowe kontuzje
  • możliwości czasowe
  • dostępny sprzęt

Bardzo ważna możliwość ciągłego kontaktu, pomimo dużej odległości zawsze mogłem zadzwonić lub napisać e-mail z pytaniem. Zawsze była odpowiedź.
Polecam Michała każdemu kto chce ciężko i mądrze pracować

Paulina Szymańska

pierwszoligowa siatkarka grająca na pozycji libero. Występująca również w Mistrzostwach Polski w siatkówce plażowej

Współpracowaliśmy razem przez 2 sezony i uważam, że właśnie dzięki Michałowi zrobiłam ogromny progres fizyczny, co pozwoliło mi rozwijać się pod względem siatkarskim. Uważam, że każdy sportowiec powinien zadbać o dobrze przygotowaną siłownię, a Michał jest osobą, która bardzo dobrze taką osobę wprowadzi do świata siłowni i zadba o jak najwyższą formę fizyczną.

Lenard Sobieracki

trzykrotny Mistrz Szkocji w siatkówce plażowej

Michał pomógł mi przed i w trakcie sezonu przygotować do poszczególnych turniejów. Jego plan treningowy był bardzo dobrze przygotowany pod moje potrzeby indywidualne. Michał po rozmowie ze mną dokładnie dobrał poszczególne ćwiczenia i jednostki treningowe. Każdy trening, który Michał przygotował dla mnie był sprecyzowany pod moje braki związane z siłą i dynamiką.
Po kilku sesjach treningowych widziałem efekty i z każdą kolejną chciałem więcej. Oprócz treningów siłowych Michał zadbał o bardzo ważny aspekt dla mnie – mobilizacje stawów i mięśni. Opisał mi dokładnie jak je wykonywać.
Michał wkłada w to dużo pracy i bardzo dobrze podchodzi inwidualnie do potrzeby danego zawodnika. W każdej chwili mogę go zapytać o wszystko i przedyskutować dany trening. Osobiście będę kontynuował współpracę z Michałem, ponieważ jego plany treningowe przynoszą mi wiele pozytywnych efektów, które pomogą mi stać się jeszcze lepszym siatkarzem plażowym. Dzięki współpracy z Michałem realizowanie kolejnych sportowych celów staje się łatwiejsze
Wielkie dzięki Michał.

Anna Borkowska

reprezentantka Polski w Unihokeju

Na początku września 2019 roku zaczęłam współpracę z Michałem. Miał mnie przygotować do testów wydolnościowych, które mamy na zgrupowaniach kadry Polski. Mieliśmy bardzo mało czasu aby spełnić wymagania, które obowiązują na kadrze. Postanowiłam zaufać metodom Michała. Nie było łatwo (czas naglił, a do poprawy było wiele), ale udało się. Moje wyniki wydolnościowe uległy ZNACZNEJ poprawie. Profesjonalizm, bezpośredniość oraz dostępność Michała to główne trzy cechy które sprawiają, że nasza współpraca będzie jeszcze trwać. Oboje wiemy, że są jeszcze rezerwy które trzeba wykorzystać żeby być lepszym. DAMY RADĘ!

Reprezentacja Polski w siatkówce plażowej niepełnosprawnych

Piotr Janiak - trener reprezentacji

Plan treningowy przygotowany przez Michała w pełni spełniał nasz oczekiwania. Treningi pozwoliły nam odpowiednio przygotować do sezonu, a także utrzymać odpowiednią formę w trakcie rozgrywek. Ciągły kontakt z Michałem pozwolił nam wyjaśnić wszelkie wątpliwości i dostosować trening do wymagań i możliwości wszystkich zawodników.

Mateusz Wichłacz

uczestnik turniejów z cyklu Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej

Zdecydowałem się trenować z Michałem bo jest on tytanem pracy. Jeżeli wymaga tyle od siebie i ma takie efekty to czy można o lepszą rekomendację dla trenera? Jego plany treningowe są zróżnicowane, ciekawe, poparte wiedzą naukową, dopasowane do indywidualnych potrzeb. W moim przypadku, pracujemy z Michałem nad przygotowaniem motorycznym do siatkówki plażowej. Jego plan obejmuje zarówno pracę nad siłą, szybkością czy dynamiką jak i mobilnością, wytrzymałością czy prewencją urazów. Z perspektywy zakończonego sezonu plażowego, mogę śmiało stwierdzić, że nigdy wcześniej nie byłem tak dobrze przygotowany fizycznie i nigdy nie skończyłem sezonu bez jakiekolwiek kontuzji, urazu czy nawet przewlekłego bólu.

Antoni Piotrowski

zawodnik VC Gotha - 2 Bundesliga

Współpraca z Michałem zdecydowanie przynosi oczekiwane efekty. Duża wiedza połączona z doświadczeniem Michała i indywidualnym podejściem pomaga mi znacząco podnosić poziom sportowy, utrzymać stabilną formę w trakcie sezonu i chroni mnie przed kontuzjami. Polecam tym którzy chcą zrobić sportowy krok na przód w w efektywny i bezpieczny sposób.

Kuba Krzystanek

zawodnik MCKiS Jaworzno

Do Michała trafiłem całkiem przypadkowo, nie zastanawiałem się długo i nie żałuje, bo podjąłem dobrą decyzje.

Michał to świetny trener, który zawsze służy pomocą. Na pewno należy zwrócić uwagę na jego ogromne zaangażowanie i profesjonalizm. Bardzo cenie sobie nasz świetny kontakt online. Tak naprawdę mamy możliwość kontaktowania się o każdej porze, co jest dla mnie bardzo ważne. Jestem bardzo zadowolony z treningów, w końcu trenuje dobrze pod siatkówkę. Polecam każdemu kto jeszcze się zastanawia nad treningami z Michałem.

Adrianna Olejniczak

siatkówka plażowa

Michał to pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy i mnóstwo motywacji! Jego treningi są urozmaicone, przygotowane indywidualnie z uwzględnieniem personalnych preferencji i możliwości siłowych zawodnika. Po kilku miesiącach przygotowania motorycznego z Korytkiem widać ogromny progres na piachu! Jest siła, jest kondycja, jest energia 🙂

Paweł Żeszko

siatkówka plażowa

Rozpocząłem współpracę z Michałem, ponieważ w trakcie pierwszego sezonu gry w siatkówkę plażową często narzekałem na pojawiające się urazy (bark, plecy, kolana), czułem również, że nie wykorzystuję swojego potencjału motorycznego. Pół roku pracy na siłowni z Korytem pozwoliło mi latem znacznie zwiększyć intensywność treningów na piachu bez obawy o kontuzje. Udało mi się też znacząco poprawić zasięg w ataku, co przełożyło się na większy komfort w powietrzu i pozwoliło skupić się na samej technice. Polecam wszystkim plażowiczom oraz osobom szukającym skutecznego treningu na poprawę zdolności motorycznych.

Marcin Pitek

siatkówka plażowa

Każdy z nas trenując jakąś dyscyplinę chce poprawić swoje wyniki. Jedną z najważniejszych rzeczy jest przygotowanie motoryczne. Sumiennie pracowałem z planem Michała zeszły sezon. Zależało mi na poprawie kilku elementów i udało się. Poprawiłem grę w obronie, skoczność i wytrzymałość. Polecam tego Rzeźnika 😉

Jarosław Madzia

siatkówka plażowa

Już wiele lat miałem okazję ćwiczyć na siłowni z lepszymi bądź gorszymi efektami, jednak dzięki treningom Michała mogę odkryć zupełnie inną stronę przygotowania motorycznego.
Bardzo nowoczesne podejście do treningów, wiele nowych zaskakujących ćwiczeń, a przy tym bardzo efektywnych.
Michał to naprawdę cierpliwy trener, który zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły.
Serdecznie polecam

Zespół siatkówki plażowej - Hungry 4 BV

Anna Sulej / Aleksandra Sikorska

Zmobilizowanie Nas do pracy nad własnym ciałem to jest dopiero wyzwanie! Michał Korycki zasługuje na miano dzika nie tylko na boisku ale i poza nim. Ciężka praca na siłowni przyniosła efekt na boisku, z Hungry Teamu zrobił maszyny co nie jednego burgera na wiosłach spaliły. Dajemy ręce, nogi i wszystkie jedzenie świata za takiego Trenera!